Prezydium

Hejka!

Jesteśmy uczniami, których połączyła wspólna pasja – praca na rzecz społeczności naszej szkoły. Jeżeli chcesz nas poznać lepiej i zobaczyć, jakimi aspektami pracy SU się zajmujemy, to poniżej znajdziesz krótkie opisy.

Wincenty

W samorządzie udzielam się jako sekretarka, a zdarza się nawet, że jako przewodniczący.

Amelia

Lubię czytać, tańczę Jazz i uwielbiałam białe owczarki szwajcarskie (płaczę na ich widok). W samorządzie zajmuję się social mediami i budowaniem kontaktu z ludźmi.

Karolina

Zajmuję się koordynacją projektów związanych z czytelnictwem i wolontariatem. Moje zainteresowania to szydełkowanie, czytanie książek oraz balet.

Stanisław

Interesuję się modą i kinem. W swojej działalności skupiam się na rozwoju programu KulTrójka.